У Львові до кінця серпня перекрито рух транспорту на частині вул. Тракт Глинянський

У Львові перекрито рух транспортних засобів на частині вул. Тракт Глинянський.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, від сьогодні, 4 липня, з 09.00 і до 20.00 31 серпня, буде перекрито рух транспортних засобів на вул. Тракт Глинянський (від вул. Христофора Колумба до вул. Дубової).

Перекриття руху транспортних засобів на вул. Тракт Глинянський (від вул. Христофора Колумба до вул. Дубової) зумовлене проведенням дорожньо-ремонтних робіт. Роботи виконує ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління № 1».

Як уточнили у прес-службі Львівської міської ради,   ремонтні роботи проводяться в рамках каналізування мікрорайону.   “Львівводоканал” буде прокладати каналізаційний колектор, після цього  буде проводитися ремонт покриття.

Довідка.  У липні 2008 року, у Львові відкрили для проїзду вулицю Тракт Глинянський, яку ремонтували на ділянці від вул. Личаківської до вул. Богданівської. Реконструкція даної ділянки дороги, загальною площею 10 тис. м кв, обійшлася місту у 2,4 млн грн. Роботи виконували турецька компанія “Онур” та компанія “Балтом-Україна”.

 

Loading...