На Львівщині правоохоронці розслідують спробу підпалу школи з польською мовою навчання

Львівські правоохоронці розслідують спробу підпалу невідомими зловмисниками школи з польською мовою навчання, що знаходиться неподалік українсько-польського кордону.

Як повідомила керівник відділу комунікацій Нацполіції у Львівській області Світлана Добровольська, 30 травня о 2.34 ночі у Мостиське відділення поліції надійшло повідомлення про те, що у приміщенні загальноосвітньої школи на вул. Сагайдачного виникло загоряння в одному з класів будівлі.

Слідчо-оперативна група, яка прибула на місце події, встановила, що невідомі розбили шибку вікна на першому поверсі будівлі і кинули в приміщення одного з класів дві пластмасові каністри з невідомою речовиною та підпалену ганчірку.

Горюча суміш не зайнялася. Від розлитої рідини та ганчірки частково оплавилися предмети у класі.

Внаслідок події ніхто не постраждав. Сума збитків складає близько 20 тис. грн.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 КК України (умисне знищення майна), яке передбачає покарання позбавлення волі на строк до 3-х років.

У поліції не повідомили, чи перебувала будівля школи під охороною на момент скоєння злочину.

Школа №3 на вул. Сагайдачного у місті Мостиська, яке знаходиться біля українсько-польського кордону, є школою з польською мовою навчання. Відповідна інформація розміщена на сайті Генерального консульства Республіки Польща у Львові.

Всього у Львівській області діє 4 школи з польською мовою навчання, дві з них – у Львові.

 

Loading...