Кабмін виділить 2 млрд грн на будівництво магістралі зі Львова до Миколаєва

Кабінет міністрів України планує до жовтня виділити 2 млрд грн на будівництво магістралі Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань – Одеса – Миколаїв.

Про це 19 червня заявив прем`єр-міністр Володимир Гройсман на селекторній нараді в Києві, передає УНІАН.

«Що стосується доріг – ми пропонуємо в проекті змін до держбюджету, там, де субсидії, передбачити 1 млрд грн на будівництво дороги Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань – Одеса – Миколаїв.

Якщо підтримає український парламент, буде виділено цей мільярд. Почнете роботи по всій території. Я думаю, що ми у вересні, після перевиконання бюджету, виділимо ще таку ж суму, щоб до кінця року ми виконали суттєвий обсяг робіт», – сказав Гройсман.

При цьому прем`єр зазначив, що уряд досі не отримав від Національного банку 10 млрд грн від репрофайлінга (реструктуризації з продовженням терміну обігу) облігацій внутрішньої державної позики, які повинні піти на дорожнє будівництво цього року.

«Від Національного банку ми досі не отримали кошти, хоч це і передбачено бюджетом», – наголосив Гройсман.

Як повідомлялося, раніше очільник уряду заявляв, що Кабінет міністрів України планує в середині липня виділити 2,5 млрд грн на будівництво магістралі Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань – Одеса – Миколаїв.

Цього року уряд має намір збільшити фінансування дорожньої інфраструктури втричі порівняно з 2016 роком – до 30 млрд грн.

За даними «Укравтодору», щорічна потреба у фінансуванні автодоріг в країні оцінюється не менше ніж у 60 млрд грн.

 

Loading...