У Львові 19 травня відкриють найбільшу в Західній Україні концерт-арену

У центрі Львова відкривають одну з найбільших концерт-арен «Malevich».

Як повідомляє пресс-служба Львівської міської ради, відкриття відбудеться 19 та 20 травня концертами українського гурту O.Torvald та групою Fly Project. В новому закладі наприкінці травня вже анонсовані виступи Ніно Катамадзе, Ляпіса, Арсена Мірзояна, ONUKA та інших.

Хедлайнером першого дня відкриття, 19 травня, буде учасник цьогорічного Євробачення від України – гурт O.Torvald, а компанію йому складуть відомий львівський гурт Bandit та та інші зірки. 20 травня виступатиме найуспішніший європейський музичний проект – Fly Project. Також на відкритті Malevich буде шоу від власної трупи. Вхід за запрошеннями.
Malevich планує органічно поєднати формати концертного майданчика, залу для масштабних конференцій та презентацій, спортивних подій та фестивального простору.

У великому залі змонтували сцену площею 110 квадратних метрів, встановили потужний професійний звук. У великому залі під час концертів розмістяться до 1400 гостей. Цікавинкою меншого залу стала затишна лаунж-зона на другому рівні і велика засклена тераса з панорамою на центр міста.

Loading...