На Львівщині митники затримали українця, який перевозив у паливному баку партію стероїдів

На Львівщині митники затримали громадянина України при спробі вивезення партії стероїдів схованих у бензобаку автомобіля.

Як повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області, 9 травня у пункт пропуску «Рава-Руська» (Львівська область) на виїзд з України смугою «зелений коридор» прибув легковий автомобіль під керуванням 42-річного мешканця Тернопільщини. Під час огляду транспортного засобу у митників виникла підозра про наявність у ньому товарів прихованих від митного контролю.

Під час поглибленого огляду легковика в порожнині паливного бака серед палива було виявлено 360 флаконів тестостерону пропіонату. Приховані флакони були загорнуті в кілька шарів поліетиленових мішків.

Таким чином громадянин України намагався перемістити через митний кордон України товар з приховуванням від митного контролю з використанням спеціально виготовлених сховищ, що утруднюють виявлення товарів.

За цим фактом за ознаками порушень митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 МК України складено протокол. Товар та автомобіль «Kia Magentis» 2004 року випуску вилучено, справу скерують до суду. Вартість вилученої партії стероїдів встановлять експерти.

Довідка. Тестостерон пропіонат – відомий стероїд серед атлетів. Передусім прийом тестостерону пропіонату необхідний для розвитку сили і м’язової маси.

Loading...