Львівське сміття знайшли поблизу очисних споруд цукрового заводу біля Луцька

У Волинській області поліція перевіряє інформацію про скидання львівського сміття поблизу очисних споруд Гнідавського цукрового заводу, що розташовані поблизу Луцька.

Як повідомили у секторі комунікації ГУ Нацполіції у Волинській області, висипане сміття виявили на виїзді з Луцька  25 квітня.

На місці працює слідчо-оперативна група. Триває перевірка.

Як повідомив депутат Луцької міськради Сергій Була, йдеться про щонайменше 6 двадцятитонних «КамАЗів» сміття. За його словами, невідомі з’їхали з дороги, збили шлагбаум і висипали сміття просто біля очисних споруд. Серед побутових відходів можна знайти чеки та кульки з супермаркетів Львова.

«Позаяк сміття висипане за межами Луцька, то мої дії, як депутата Луцької міськради, обмежені. Тут мають діяти правоохоронці»,- зазначив Була.

Нагадаємо, проблема належного захоронення твердих побутових відходів у Львові виникла в травні 2016 року через масштабну пожежу на міському сміттєзвалищі та неможливість подальшої експлуатації полігону відходів. Сміття зі Львова почали вивозити в інші регіони. З часом почалося безсистемне транспортування та захоронення відходів, почастішали випадки несанкціонованого розміщення відходів у непристосованих місцях, що, у свою чергу, зумовило забруднення довкілля, повідомляє УНІАН.

 

Loading...