Кількість безробітних в Україні становить 1,9 млн осіб

Реальна кількість безробітних в Україні становить 1,9 млн осіб, тоді як у службах зайнятості зареєстровано тільки 400 тисяч громадян України, що майже у п`ять разів менше.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив віце-прем`єр-міністр України Павло Розенко. «Сьогодні тільки 400 тисяч українців зареєстровані в службах зайнятості. Як правило, туди приходять люди, які мають право на допомогу з безробіття … На сьогодні рівень безробітних становить близько 1,9 мільйона українців», – сказав віце-прем`єр.

При цьому Розенко зазначив, що в Україні близько 18 млн реально працездатних громадян, з яких страхові внески до Пенсійного фонду сплачують близько 11 млн осіб.

«Що стосується працездатного населення, то в Україні такими вважають людей від 15 до 75 років. Однак, очевидно, що в 75 років ніхто вже не буде працювати. Більше того, в Україні до такого віку люди просто не доживають. Однак, реально працюючих людей на ринку праці приблизно 18 мільйонів. При тому, страхові внески сплачують лише 11 мільйонів людей. От і маємо формулу дефіциту українського бюджету », – сказав Розенко.

Loading...