Матіос у Львові повідомив, що для локалізації пожежі в Балаклії залучено спецбронетехніку

Для локалізації розповсюдження пожежі та вибухів на території військового арсеналу у Балаклії Харківської області залучено спеціалізовану бронетехніку.

Про це журналістам у Львові повідомив заступник генерального прокурора України – головний військовий прокурор Анатолій Матіос, яке приймає участь у засіданні регіонального круглого столу з питань транскордонної співпраці.

«Маємо трошки кращу тенденцію, згідно з доповіддю керівника спільної слідчо-оперативної групи СБУ та військової прокуратури, про деяке зменшення детонації боєприпасів», – сказав він.

«Залучено спеціалізовану бронетехніку для локалізації подальшого розповсюдження, і є перші результати», – додав Матіос.

Як повідомлялося, вночі 23 березня у Балаклії на території військового арсеналу Міноборони виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів.

Жертв серед військовослужбовців і цивільного населення не було, але осколкове поранення отримала 54-річна жінка, яку госпіталізували.

Напередодні прем`єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що вогонь охопив близько 50% території військового арсеналу, і зазначив, що пожежа триватиме до 7 діб.

Ближче до вечора 23 березня в Міноборони повідомили, що інтенсивність вибухів на складах боєприпасів зменшилася, і вже можна починати готуватися до локалізації пожежі.

Сьогодні у прес-службі Міноборони повідомили, що інтенсивність вибухів на території військового арсеналу у Балаклії значно зменшилася, розпочато розмінування прилеглої до складів території.

 

Loading...