UniCredit Bank знову стане «Укрсоцбанком»

«Укрсоцбанк», який з 2013 року працював в Україні під брендом «UniCredit Bank», оголосив про ребрендинг і повернення до своєї історичної назвии – «Укрсоцбанк» у зв`язку із завершенням угоди між групою UniCredit і ABH Holdings S. A., в рамках якої група передала холдингу 99,9% акцій «Укрсоцбанку».

Як повідомили у прес-службі банку, разом з найменуванням з 1 грудня банк повертається до колишнього графічного зображення назви, а протягом 2 місяців перейде на нову символіку, замінить вивіски на відділеннях і впровадить нові стандарти випуску рекламної продукції.

При цьому у банку зазначили, що ребрендинг не позначиться на умовах обслуговування клієнтів і всі реквізити, інформація для платежів і ліцензії залишаються без змін.

Довідка. Холдингова компанія ABH Holdings SA, яка володіє «Альфа-Банком», у січні цього року підписала угоду з італійською банківською групою UniCredit Group про купівлю 99,9% акцій «Укрсоцбанку».

Наприкінці жовтня сторони заявили про завершення угоди.

UniCredit Bank – об`єднана структура, утворена в результаті злиття дочірніх банків UniCredit Group в Україні, «УніКредит Банку» і «Укрсоцбанку». У грудні 2013 року було завершено процес інтеграції банків, і об`єднаний банк продовжив роботу під назвою UniCredit Bank.

 

Loading...