Укрзалізниця оприлюднила ціни на квитки на ”Інтерсіті+” зі Львова до Перемишля

Публічна акціонерна компанія ”Укрзалізниця” запустить з 23 грудня швидкісний поїзд категорії ”Інтерсіті+” № 705/706 за маршрутом Київ – Львів – Перемишль.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Згідно з повідомленням, Укрзалізниця одержала підтвердження від Польських залізниць про призначення курсування цього швидкісного поїзда.

Зокрема, вартість проїзду з Києва до Перемишля у вагонах I класу становить орієнтовно 574 грн, II класу – 406 грн.

Зі Львова до Перемишля у вагонах I класу – 235 грн, II класу – 172 грн.

Згідно з повідомленням, на даному маршруті буде задіяно електропоїзд виробництва південнокорейської Hyundai Rotem, який курсуватиме щоденно і долатиме відстань від столиці України до Перемишля за 7 годин і 40 хв, а у зворотному напрямку – за 7 годин і 7 хв.

Поїзд відправлятиметься з Києва о 6:45 і прибуватиме до польського Перемишля о 13:25, а у зворотний бік поїзд відправлятиметься о 14:26 і прибуватиме до столиці о 22:33.

Також повідомляється. що поїзд на шляху прямування буде робити зупинки на станціях Святошин, Коростень, Львів і Підзамче.

У прес-службі відзначили, що вартість проїзду в гривнях залежить від курсу євро на день оформлення проїзного документа, а при проїзді у внутрішньому сполученні, наприклад, з Києва до Львова, вартість залежатиме також від коефіцієнтів гнучкого регулювання по днях тижня: найдешевший проїзд буде у вагонах I класу – по вівторках, у вагонах ІІ класу – у четвер та суботу.

Loading...