У Сумській області жителі поскаржилися на «львівське сміття»

У Сумській області 2 грудня жителі с. Ярмолинці Роменського району виявили на покинутій фермі купу сміття і повідомили про знахідку правоохоронців, зазначивши, що напередодні місцеві мешканці бачили 4 вантажівки з нібито львівською реєстрацією.

Як повідомили у прес-службі прокуратури області, вказані відомості внесені до ЄРДР за ч. 1 ст. 239 (забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України.

Розпочато досудове розслідування, в рамках якого було зорієнтовано співробітників поліції Сумської та сусідніх областей на затримання зазначених транспортних засобів.

Як повідомив заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Юрій Лук’яненко, цього ж дня поблизу м. Лохвиця Полтавської області працівники поліції зупинили один автомобіль, який, відповідно до залишків у кузові, перевозив тверді побутові відходи. Пояснення водія викликали певні підозри й наразі вантажівку транспортують до м. Ромни для з’ясування обставин.

Роменська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у вказаному провадженні, досудове розслідування доручено Роменському відділу поліції. Тривають першочергові слідчі дії.

Loading...