У школах Львова карантин не оголошуватимуть

Попри зростання захворюваності серед дітей шкільного віку, у Львові наразі немає підстав для припинення навчання.

За інформацією управління освіти Львівської міської ради, зараз у школах відсутні 19% учнів, міські служби вивчають причини відсутності дітей у школах.

За даними Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України, такий рівень захворюваності, як спостерігається зараз у місті, вважається початком епідемічного підйому. Однак тимчасове припинення навчання запроваджується при більш високих показниках відсутності дітей у школах. Наразі ситуація потребує динамічного спостереження та вжиття заходів з недопущення поширення інфекції серед дітей.

«Дуже важливо стежити за тим, щоб хворі діти не відвідували школу, аби не інфікувати інших, а здорові – займалися профілактикою захворювання. Грип починається з ніг, тому ноги мають бути сухі і в теплі. Потрібно одягатися відповідно до температури повітря, якомога частіше мити руки та споживати вітамінізовану їжу. При перших ознаках захворювання – звертатися до медичних працівників», – зазначив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

За останній тиждень Львів перетнув епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ, у місті зараз понад 5 тисяч людей, які звернулися у лікарню із ознаками хвороби.

 

Loading...