У Львові за порушення ПДР у пішохідній зоні позбавлятимуть перепусток

У Львові за порушення ПДР у пішохідній зоні мешканців та підприємців позбавлятимуть перепусток.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

За інформацією директора Муніципальної дружини Юрія Діля, у Львові скасовано 40 перепусток на в’їзд у пішохідну частину міста. Зокрема, йдеться про перепустки мешканців та підприємців, які здійснюють обслуговування мешканців та закладів у пішохідній зоні міста.

Як розповів Юрій Діль, за одне порушення перепустку скасовують на одну добу, за друге – на 7 днів, за третє ж – безтерміново. Зокрема, тільки цього тижня скасовано 12 перепусток терміном на 7 днів, а 40 перепусток скасовано безтерміново.

Найбільше порушників – серед водіїв, які обслуговують заклади торгівлі та харчування. «Водії, які здійснюють доставку товарів чи послуг, найчастіше паркують машини у невстановлених місцях, а також не дотримуються часових меж перебування у пішохідній зоні. Ми змушені реагувати на це. З мешканцями проблем менше, однак вони теж, буває, паркуються на тротуарах та в інших недозволених місцях», – зазначив Юрій Діль.

Також він застеріг тих водії, які без дозволу «проскакують» у пішохідну зону вслід за тими автівками, що мають перепуски, – їхні дані працівники Муніципальної дружини скеровують у поліцію, яка уповноважена накладати на порушників штраф.

Нагадаємо, з 1 серпня цього року у Львові змінено порядок регламентованого в’їзду транспорту у пішохідну зону центральної частини міста.

 

Loading...