У Львові відбудеться шоу «Битва модельєрів»

Студенти – дизайнери одягу з усієї України позмагаються за першість у форматі fashion show. 8 грудня у клубі Picasso у Львові відбудеться «Битва модельєрів».

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Участь у конкурсі візьмуть представники 18 навчальних закладів 11 міст України: Львова, Житомира, Києва, Харкова, Одеси, Миколаєва, Хмельницького, Червонограда, Тернополя, Херсона та Кривого Рогу.

Як зазначають організатори, цього разу приємно здивувала кількість охочих долучитися до конкурсу: якщо першого року надійшло 13 колекцій одягу, то цьогоріч – уже 50. А наступного року змагання планують перевести на міжнародний рівень.

«У нас у Львові є Програма сприяння розвитку підприємництва, і цей конкурс – один із її заходів, – зазначає представник міського управління економіки Юлія Філь. – Із кожним роком кількість учасників змагання все збільшується, що не може не тішити. Ми пишаємось тим, що маємо таку талановиту молодь».

Головою журі конкурсу буде Голда Виноградська, дизайнер, Голова Національного галузевого партнерства у легкій промисловості України «FASHION GLOBUS UKRAINE». Також роботи оцінюватимуть партнери та спонсори змагання, представники місцевої влади.

Loading...