У Львові представлено проект ЄС щодо створення в Україні 20 зразкових поліцейських відділень

Голова КМЄС Кястутіс Ланчінскас представив у Львові проект ЄС «Підтримка реформи поліції» вартістю 6 млн. євро щодо створення в Україні 20 поліцейських відділів та відділень зразкового типу.

Як повідомила прес-служба Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки, проект реалізується в Київській, Харківській та Львівській областях.

Згідно із проектом, буде відновлено та технічно переобладнано 20 поліцейських відділень, забезпечено професійну підготовку поліцейських, що там працюють, та проведено ряд заходів, спрямованих на зміцнення довіри до поліції громадян, які проживають в цих районах.

Переобладнані відділення будуть мати сучасний вигляд; навчання та оснащення співробітників поліції буде ґрунтуватися на передових досягненнях ЄС в галузі охорони та підтримки громадського порядку.

Заходи із зміцнення громадської довіри до поліції буде зосереджено на ініціативах по боротьбі з корупцією, підвищенні обізнаності громадськості про охорону громадського порядку та залученні громадянського суспільства до розробки річної програми безпеки та системи управління скаргами.

Проект буде здійснюватися за керівництва шведської поліції у співпраці з КМЄС, та управління Організації Об`єднаних Націй з обслуговування проектів (ЮНОПС).

 

Loading...