У Львові пенсіонери МВС вимагали підвищити їм пенсії

У Львові сьогодні  біля Львівської облдержадміністрації пікетували колишні працівники органів внутрішніх справ. Відставні міліціонери вимагали перерахунку їхніх пенсій, передбаченого указом президента України від 23 грудня 2015.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Як пояснив  один із пікетувальників підполковник міліції у відставці Анатолій Цепіщук, він та його колеги вимагають, аби держава виконувала взяті на себе зобов’язання та надала їм соціальні гарантії, передбачені законодавством України.

«Проблема в тому, що органи державної влади не виконують своїх зобов’язань щодо пенсійного забезпечення працівників органів внутрішніх справ. Ще рік тому президент Порошенко підписав указ, який гарантує перерахунок пенсій відставним працівникам міліції. Наприклад, зараз я отримую 2,3 тис. грн на місяць, а після перерахунку моя пенсія мала б становити близько 4 тис. грн, – зазначив Анатолій Цепіщук. – І це – логічно, зважаючи на те, що ми працювали в особливих умовах – понаднормово».

Також колишні правоохоронці вимагали, аби їм повернули пільгу у розмірі 50% на оплату комунальних послуг, яка в них була раніше.

Відставні міліціонери написали колективне звернення до влади з вимогою виконати закон та надати їм обіцяні соціальні гарантії.

До пікетувальників вийшли голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та новопризначений начальник ГУ Національної поліції Львівщини Валерій Середа. Обидва висловили підтримку вимог колишніх працівників міліції. Олег Синютка пообіцяв передати до Кабміну звернення пікетувальників, а також попросив їх звільнити для проїзду вул. Винниченка.

Нагадаємо, 12 грудня кількадесят відставних міліціонерів перекрили міжнародну трасу Київ – Чоп у с. Гамаліївка поблизу Львова, вимагаючи перерахунку пенсій. Протест тривав близько півгодини.

Loading...