У Львові дізнатися про прибуття на зупинку громадського транспорту можна через SMS

У Львові до 2020 року на всіх зупинках планується облаштувати електронні табло, проте до того часу є можливість користуватися дешевшою тимчасовою альтернативою цієї послуги.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«На зупинках розмістять спеціальні наліпки, за допомогою яких можна буде дізнатися, за скільки часу прибуде громадський транспорт. За допомогою них інформацію отримає кожен, хто має мобільний телефон», – розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, На наліпках зображені назва зупинки, індивідуальний QR-код та код зупинки. Завдяки цьому інформацію про прибуття транспорту можна отримати, не завантажуючи жодних додатків та через найпростіший телефон.

Розробили такий формат активісти центру міського сервісу спільно з ЛКП «Львівавтодор».

Як це працює?

Є чотири способи дізнатися час прибуття громадського транспорту:

SMS-повідомлення

«На кожній наліпці є код зупинки. Написавши повідомлення з цим кодом на номер 2214, у відповідь Ви отримаєте SMS з часом прибуття транспорту», – розповів Олег Береза.

Саме завдяки підтримці ЛКП «Львівавтодор» скористатися послугою можна з будь-якого мобільного телефону.

QR-код

Щоб скористатися цим варіантом, Вам потрібно мати смартфон та підключення до інтернету. Зчитавши з наліпки QR-код, Ви перейдете за посиланням із інформацією саме для цієї зупинки.

Сайт lad.lviv.ua та код зупинки

Якщо Ви не можете зчитати QR-код, але маєте смартфон із підключенням до інтернету, заходьте на сайт lad.lviv.ua та введіть у спеціальному віконці написаний на зупинці код.

Сайт lad.lviv.ua та увімкнена геолокація

Цей варіант спрацює і без наліпки. Увімкніть на телефоні визначення Вашого місцезнаходження (геолокацію) та зайдіть на сайт lad.lviv.ua. На карті оберіть потрібну Вам зупинку.

Де розміщені наліпки?

«Ми виготовили наліпки для кожної зупинки та поступово розміщуватимемо їх у павільйонах. На жаль, це не вдасться втілити на всіх зупинках, адже на деяких наразі просто немає місця для цього, а клеїти на самі знаки – не варіант», – розповів web-розробник, співініціатор проекту Мирослав Голяк.

Loading...