У львівській мерії кажуть, що придбавши квартиру на Чорновола, 45-Б, можна стати жертвою афери

 Львівська міська рада застерігає громадян від купівлі квартир в будинку на проспекті В‘ячеслава  Чорновола, 45-Б, щоб не стати жертвою будівельної афери.

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, 1 грудня під час засідання сесії міськради озвучили інформацію про те, що на проспекті Чорновола, 45-Б розпочинають будівництво багатоповерхівки, а в мережі Інтернет стартував продаж квартир.

Як зазначає головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, у 2010 році рада затвердила забудовнику містобудівні умови та історико-містобудівне обґрунтування, однак «йшлося не про житловий будинок, а про офісний центр».

Окрім того, за інформацією міської ДАБК, два тижні тому її працівників не допустили на територію будівництва для здійснення перевірки, а також не надали документів, необхідних для здійснення контролю. Відтак, Інспекція наклала на забудовника штраф за правопорушення у сфері містобудівної діяльності в розмірі 14 500 грн.

Міський голова Андрій Садовий під час сесії міськради застеріг мешканців Львова від купівлі квартир в багатоповерхівці на просп. Чорновола, 45-Б.

 

Loading...