Т.в.о. начальника поліції Львівщини подав у відставку – МВС

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Загарія сьогодні, 12 грудня, подав рапорт про відставку з займаної посади.

Про це  повідомив директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко, передає УНІАН.

Він підтвердив інформацію про те, що Загарія сьогодні написав рапорт про відставку, додавши що його буде переведено на роботу до Центрального апарату МВС.

«Так, дійсно, він написав рапорт, але його буде переведено на роботу до центрального апарату МВС. Зараз узгоджуються всі формальності», – сказав Шевченко.

Нагадаємо, сьогодні вранці активісти кількох громадських організацій Львівщини, в тому числі «Варта-1», яка координує свої дії по охороні громадського порядку з ГУ Нацполіції області, поширили на своїх сторінках у соцмережах інформацію про те, що Загарія подав у відставку, опублікувавши від свого імені звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням залишити Загарію на посаді.

Сьогодні близько 16.00 офіційна сторінка Загарії у мережі «Фейсбук», на якій також було опубліковано це звернення активістів, була повністю видалена.

Дмитро Загарія став тимчасово виконуючим обов’язки начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області у листопаді 2015 року.

 

Loading...