“Приватбанк” сьогодні на день призупинить корпоративні платежі

“Приватбанк”, про націоналізацію якого заявили 18 грудня, на день призупинить проведення платежів корпоративних клієнтів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала проектний менеджер реформ фінансового сектору проектного офісу Національної ради реформ Вікторія Страхова.

“Клієнти “Приватбанку” дійсно звикли до миттєвих платежів, тому звістка про те, що платіжки, які прийшли 19 числа, будуть виконані 20 числа, викликає невдоволення. Так, буде зупинка на один день корпоративних платежів. Це ніяк не пов’язано ні з ліквідністю, ні з будь-якими іншими показниками банку. Це технічна необхідність, обумовлена процедурою зміни контролю та особливостями законодавства”, – написала вона.

При цьому наголошується, що міжбанківський переказ виконується в строк до трьох операційних днів, а внутрішньобанківський переказ виконується в строк, встановлений внутрішніми нормативними актами банку, але не може перевищувати двох операційних днів. Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів України на засіданні у неділю, 18 грудня, підтримав пропозицію Національного банку і Ради фінансової стабільності про перехід ПАТ “Приватбанк” в стовідсоткову державну власність.

Loading...