Поліція відкрила провадження за незаконні скиди львівського сміття на Сумщині

У Сумській області правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного розвантаження на території Роменського району чотирма вантажівками сміття, привезеного із Львівщини.

Як повідомили у секторі комунікації поліції Сумської області, минулого тижня до поліції звернувся голова Коржанівської селищної ради Роменського району, який поінформував, що чотири вантажівки із львівськими номерами вивантажили сміття на території колишньої ферми. Поліцейські наздогнали одну з вантажівок у Полтавській області і доставили її на штраф-майданчик Роменського відділу поліції.

Для з’ясування всіх обставин на місце події прибула слідчо-оперативна група. Під час перевірки було встановлено, що вночі протягом двох днів чотири вантажівки розвантажили сміття на пустирі, де раніше була розташована ферма. З місця події також вилучили чеки з магазинів та конверти з поштовими адресами, що вказували на адреси у Львові.

«На затримання зазначених транспортних засобів були зорієнтовані працівники поліції Сумської та сусідніх областей. Екіпаж поліцейських із безпеки дорожнього руху Роменського відділу поліції спільно з полтавськими колегами наздогнали одну вантажівку  DAF CF 85 у місті Лохвиця Полтавської області, під час огляду якої виявили залишки твердих побутових відходів. Водій – 57-річний житель Львова. Чоловік зізнався, що він дійсно вивантажив сміття на зазначеному місці, виконуючи розпорядження керівництва, хоча й добре усвідомлював, що це незаконно», – йдеться у повідомленні поліції Сумської області.

За фактом незаконного незаконного вивантаження сміття правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.239 (забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України.

 

Loading...