Нацбанк повідомив регламент роботи банківської системи на свята

Національний банк України затвердив регламент роботи системи електронних платежів (СЕП) та банківської системи України на період завершення звітного року.

Як повідомляється, на сайті НБУ, у тому числі 28 і 29 грудня робота системи електронних платежів продовжується на 2 години.

30 грудня о 13:00 всі учасники СЕП можуть здійснювати платежі тільки у системі одного банку, а також платежі на користь НБУ та органів Державної казначейської служби.

При цьому, Нацбанк і органи Держказначейства зможуть здійснювати платежі на адресу всіх учасників СЕП. Банківський день у СЕП закінчується о 15:00.

2 та 9 січня 2017 року СЕП, система електронної пошти Національного банку, депозитарій, система обліку депозитних сертифікатів СЕРТИФ, система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку, система з купівлі та продажу гривневих кредитних ресурсів на міжбанку «Кредінфо», а також автоматизована інформаційна система «Реєстр договорів з нерезидентами» працювати не будуть.

3 січня 2017 року банки працюватимуть без клієнтів і забезпечуватимуть комплекс робіт, пов`язаних з початком нового звітного року. Цього дня не будуть здійснюватися міжбанківські перекази коштів через СЕП.

4-6 і 10 січня 2017 року СЕП і банківська система України працюватимуть у звичайному режимі.

Також повідомляється, що з 30 грудня 2016 року до 4 січня 2017 року включно діятиме офіційний курс гривні до іноземних валют і банківських металів, установлений Національним банком 29 грудня.

Нацбанк зазначив, що у період з 31 грудня до 9 січня включно банки мають забезпечити безперебійну роботу банкоматів і підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів.

Loading...