На Львівщині поліція закрила 59 підпільних гральних закладів

На Львівщині поліція викрила двох організаторів мережі грального бізнесу, закрито 59 підпільних закладів.

Як повідомили в Департаменті захисту економіки Національної поліції України, співробітники Управління захисту економіки у Львівській області задокументували протиправну діяльність мережі букмекерських контор. У даних закладах відвідувачі мали доступ до азартних ігор. На комп`ютерній техніці було встановлено спеціальне програмне забезпечення.

59 підпільних закладів функціонували у Львові, Дрогобичі, Стрию, Жидачеві, Мостиській, Трускавці, Червонограді, Бориславі, Миколаєві, Кам`янці-Бузькій, Золочеві, Ходорові та Моршині.

Встановлено, що щомісячний прибуток з одного підприємства мережі становив від 100 тис. до 2 млн грн.

Окрім того, встановлені організатори мережі букмекерських контор. Ними виявилися двоє жителів Львівської області 32-х та 39-ти років.

Оперативники УЗЕ та слідчі обласної поліції починаючи з 5 грудня провели 61 санкціонований обшук за місцем знаходження гральних закладів та у помешканнях організаторів. Поліцейські вилучили 570 системних блоків комп’ютерів із інстальованим спеціальним програмним забезпеченням, з’єднаних у єдину мережу букмекерських контор. Також вилучено 900 тис. грн готівки, чорнові записи та щоденні звіти адміністрації контор.

 

Loading...