На Львівщині через незаконну врізку в продуктопровід сталося забруднення річки Струга

На Львівщині внаслідок несанкціонованої врізки в продуктопровід держпідприємства «ПрикарпатЗахідтранс», стався витік дизельного палива, частина якого потрапила в річку Струга.

Як повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА, 7 грудня надійшло повідомлення про виявлення масляних плям райдужного кольору в річці Струга поблизу села Бучали Городоцького району. Встановлено, що 6 грудня, біля села Переможне Городоцького району, невідомі зловмисники здійснили несанкціоновану врізку до труби магістральної лінії продуктопроводу на 176 км ДП «ПрикарпатЗахідтранс».

У результаті пошкодження труби стався розлив дизпалива за межі охоронної зони і незначна частина палива, через ґрунтові води, потрапила до річки Струга. На річці виявлено плями райдужного кольору діаметром від 5 до 20 см на відстані одна від одної 10-20 метрів. Аварія ліквідована, зараз продуктопровід працює в звичайному режимі. На місці працювала бригада «ПрикарпатЗахідтранс» та фахівці СЕС, екологічної інспекції, ДСНС, представники місцевих органів влади та поліції.

Проводиться дослідча перевірка.
 

Loading...