Міністр фінансів повідомив про стрілянину на кордоні з Польщею під час затримання контрабанди

На українсько-польському кордоні, у пункті пропуску «Шегині», 1 грудня під час затримання контрабандистів відбулася сутичка із стріляниною.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр фінансів України Олександр Данилюк.

«Біля українсько-польського кордону розгорнулась картина, яка потягне на епізод із голлівудського екшену. Біля пункту пропуску Шегині митного поста Мостиська зав’язалась сутичка між Мобільною групою та 30-40 зловмисниками з використанням вогнепальної зброї. Порушники намагались провести чотири мікроавтобуси контрабанди. Коли їх викрили та намагались затримати, контраБАНДИТИ викликали «підмогу» у кілька десятків чоловік, які розпочали заворушення, вибили вікно автобуса та дали одному з водіїв втекти на авто. При цьому був збитий один із співробітників Митної сотні, який перегородив собою проїзд. Збитий співробітник Митної сотні доставлений у лікарню. Зупинити сутичку Мобільній групі вдалось лише застосувавши збою», – повідомив Данилюк.

Він також поінформував, що оцінюється вартість контрабанди в трьох автобусах, які вдалось затримати. Також розглядається питання порушення кримінальних справ проти співробітників митниці через можливість корупції.

У правоохоронних органах, інформацію про перестрілку на кордоні не підтверджують.

Розслідуванням події займається військова прокуратура Західного  регіону.

 

 

Loading...