Львівщина та Київщина – лідери за кількістю перевірок уповноважених органів – ДАБІ

Територіальні підрозділи Держархбудінспекції у Київській та Львівській областях у 2016 році провели найбільшу кількість заходів з нагляду за діяльністю уповноважених органів містобудування та архітектури.

Як повідомляє прес-служба ДАБІ, про це на засіданні Колегії Держархбудінспекції  повідомив голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев.

«У 2016 році Держархбудінспекція отримала нові функції – по нагляду за уповноваженими органами, – зауважив Олексій Кудрявцев. – Ми вже маємо певні позитивні результати роботи у цьому напрямку, зокрема, значне зменшення кількості порушень під час видачі містобудівних умов та обмежень».

Звітуючи про результати проведених перевірок, Директор Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області Олександр Коломієць підкреслив, що у поточному році на Київщині було проведено 27 заходів контролю за діяльністю уповноважених органів містобудування та архітектури. На 20-ти об’єктах, що становить 74% від загальної кількості, виявлені порушення, зокрема, містобудівні умови та обмеження видані без затвердженого детального плану території, не ведеться містобудівний кадастр тощо. Ще одне типове грубе порушення містобудівного законодавства, за словами Олександра Коломійця, полягає у тому, що будівельний паспорт начебто видається під індивідуальний будинок, а по факту на ділянці зводиться багатоповерховий об’єкт.

У свою чергу, Директор Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції Роман Желих відзначив, що у Львівській області  протягом 2016 року проведено 47 перевірок уповноважених органів містобудування та архітектури.

Loading...