ФІФА знову покарала Україну

Дисциплінарний комітет ФІФА оштрафував Федерацію футболу України (ФФУ) за неонацистські вигуки вболівальників під час товариського матчу в Харкові між збірними України та Сербії (2:0).

Про це повідомляється на офіційному сайті ФІФА.

Сума штрафу склала 60 тисяч швейцарських франків (близько 56 тисяч євро). Дискваліфікації харківського стадіону або покарання у вигляді матчів збірної України без глядачів ФФУ вдалося уникнути.

Матч Україна – Сербія відбувся 15 листопада на харківському стадіоні “Металіст”. Після нього організація FARE, що бореться з расизмом і ксенофобією в європейському футболі, передала матеріали по цій грі у ФІФА.

“На 88-й хвилині матчу група з 100 вболівальників збірної України у секторі 13 і 14 прокричали “Зіг Хайль – Рудольф Гесс – Гітлерюгенд – СС”. Такий перфоманс супроводжувався характерним нацистським вітанням правою рукою. Тривалість кричалки – не менше однієї хвилини”, – йдеться у звіті FARE.

Через подібні порушення збірна України не може проводити домашні матчі ЧС-2018 на “Арені Львів”, яка знаходиться під дискваліфікацією ФІФА.

Все про:
Loading...