Депутати Рівненщини заявили, що не дозволять перетворити область на «канаву львівських відходів»

Рівненська облрада поскаржиться Генпрокурору і Кабміну на мера Львова Андрія Садового.

Відповідне звернення вони розглянуть на одній з найближчих сесій облради, повідомляє Радіо Трек.

Причиною виникнення бажання поскаржитися стало львівське сміття, яке почало з’являтися на Рівненщині. Тож депутати у зверненні пишуть:

«Нещодавно львівська вантажівка із побутовими відходами перекинулася біля міста Дубно, напередодні ж на території недіючого хлібокомбінату, поблизу села Діброва Млинівського району, було виявлене стихійне сміттєзвалище побутових відходів зі Львова. Також маємо інформацію про те, що зі львівських самоскидів сміття перевантажують у рівненські, а після цього транспортують на територію рівненського сміттєвого полігону. Останній же не може вмістити весь об’єм навіть рівненських твердих побутових відходів, не говорячи про сміття зі Львова», – йдеться у зверненні.

Депутати зауважують, що Рівненщина – одна з найчистіших областей України, і що вони не дозволять перетворити її “на стічну канаву твердих побутових відходів зі Львова”.

Також, звертаючись до міського голови Львова Андрія Садового, зазначають: «ми, депутати Рівненської обласної ради, висловлюємо свій протест та обурення Вашими спробами перетворити Рівненщину на несанкціонований полігон для сміття. Вимагаємо вжити термінових заходів щодо припинення вивезення твердих побутових відходів зі Львова у міста і села Рівненської області.  У разі виявлення нових фактів забруднення території Рівненщини львівськими відходами, депутати обіцяють, що мешканці області блокуватимуть автотранспорт зі сміттям, а вони звернуться до суду».

Окрім того, депутати просять Кабмін та Генпрокуратуру дати правову оцінку таким діям міського голови Львова Андрія Садового, а у разі виявлення порушень негайно притягнути його до відповідальності, передбаченої чинним законодавством.

 

Loading...