Archive for Грудень 21st, 2016

Любомир Гузар: Якою я бачу майбутню Україну?

Любомир Гузар: Якою я бачу майбутню Україну?

21.12.2016 | 22:17 0

Мені часто доводиться чути запитання: якою я бачу майбутню Україну? Коли вже закінчиться період переходу від радянської дійсності?

Рада скасувала сплату пенсійного збору з купівлі-продажу валюти

21.12.2016 | 17:50 0

Верховна Рада України скасувала сплату 2%-го збору на обов`язкове пенсійне страхування з купівлі-продажу валюти.

Укрзалізниця оприлюднила ціни на квитки на ”Інтерсіті+” зі Львова до Перемишля

Укрзалізниця оприлюднила ціни на квитки на ”Інтерсіті+” зі Львова до Перемишля

21.12.2016 | 17:47 0

Публічна акціонерна компанія ”Укрзалізниця” запустить з 23 грудня швидкісний поїзд категорії ”Інтерсіті+” № 705/706 за маршрутом Київ – Львів – Перемишль.

Львівщина та Київщина – лідери за кількістю перевірок уповноважених органів – ДАБІ

21.12.2016 | 12:35 0

Територіальні підрозділи Держархбудінспекції у Київській та Львівській областях у 2016 році провели найбільшу кількість заходів з нагляду за діяльністю уповноважених органів містобудування та архітектури.

У Львові обікрали стоматологічний кабінет

21.12.2016 | 11:53 0

У Львові невідомі обікрали стоматологічний кабінет на вулиці Копистинського.

«Шахтар» залишить «Арену Львів»

21.12.2016 | 11:46 0

Донецький Шахтар планує змінити місце своєї домашньої дислокації. На початку 2017 року Шахтар збирається переїхати на стадіон Металіст у Харкові.

На Львівщині затримали озброєного наркоторговця

21.12.2016 | 11:28 0

На Львівщині працівники поліції під час санкціонованого обшуку виявили у раніше судимого зловмисника значну кількість наркотичних засобів, золото, гроші та зброю.

У Львові побільшало хворих на ГРВІ та грип

21.12.2016 | 11:24 0

У Львові спостерігається значний ріст захворюваності на гострі респіраторні вірусні захворювання.

У Львові жінка-бармен обікрала ресторан

21.12.2016 | 10:49 0

До Галицького відділу поліції 20 грудня із заявою про крадіжку звернувся працівник одного з ресторанів на проспекті Свободи. Він повідомив, що у період 19 – 20 грудня з каси закладу було викрадено 7900 гривень.

Рада прийняла державний бюджет на 2017 рік

21.12.2016 | 08:54 0

Верховна Рада України в ніч на 21 грудня прийняла в цілому підготовлений урядом проект державного бюджету на 2017 рік з дефіцитом 3% і закладеним зростанням економіки також в 3%.