Мер Тернополя заявив, що львівське сміття «під покровом ночі» скидають тернополянам

Міський голова Тернополя Сергій Надал закликав міськраду Львова забрати сміття, скинуте без дозволу біля Малашівського сміттєзвалища, куди вивозять відходи з Тернополя.

Про це йдеться в зверненні мера Тернополя оприлюдненому на  сайті міської ради.

У зверненні зазначено, що в ніч з 21 на 22 листопада працівники Малашівського сміттєзвалища виявили сміття, викинуте неподалік полігону.

«При попередньому огляді сміття виявлено, що відходи мають «львівське» походження. Жодна з міських рад Львівської області, жодне Львівське комунальне чи приватне підприємство офіційно не зверталися до Тернопільської міської ради з проханням прийняти львівське сміття на тернопільські полігони. Неприпустимо, коли працівники підприємств, які збирають львівське сміття, на своїх сміттєвозах «по-бандитськи», під покровом ночі, скидають сміття у сусідній області фактично «під паркани людей»», – йдеться у зверненні.

Міський голова також наголосив, що такі дії не дають можливість «будувати добросусідські та цивілізовані стосунки між нашими містами».

«Львівське керівництво має пам’ятати старі українські прислів’я – дороговкази нам від наших пращурів: «Кожний над своїм сміттям пан» та «Не носи сміття під чужу хату», – написав Надал.

Він також зазначив, що депутати міської ради Тернополя офіційно звертаються до «наших львівських колег з вимогою негайно вивезти сміття, вибачитися перед мешканцями села Малашівці за завдану шкоду та сплатити відповідну компенсацію».

 

Loading...