Запоріжжя відмовилося приймати львівське сміття

У Запоріжжі відмовилися поховати львівські тверді побутові відходи на території міста. Питання про надання Львову допомоги розглядали на сесії міськради.

«Львів свого часу відгукнувся на проблеми переселенців і «розвантажив» прифронтове Запоріжжя від потоку біженців, коли почалася антитерористична операція на Донбасі», – зазначив депутат від «Самопомочі» Олег Германюк, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Однак більшість запорізьких депутатів ініціативу не підтримали. «За» проголосували десять осіб, «проти» – п’ятнадцять. Утримався 31 депутат.

«Про цю проблему знали багато років. Я вважаю, що Львівська облдержадміністрація може прийняти екстрені заходи. У них в області є полігони. Це лише взаємини між губернатором і мером. У нас величезна соціальна напруженість в сфері екобезпеки», – зазначив депутат Запорізької міськради Геннадій Фукс.

Питання сміття у Львові набуло загрозливих форм. Тиждень тому на вулиці Городоцькій у Львові, у подвір’ї одного із будинків, щур зі смітника покусав дитину.

Раніше мер Миколаєва Олександр Сенкевич скасував своє розпорядження про прийом сміття зі Львова місцевим полігоном твердих побутових відходів. Згодом договір на вивезення сміття зі Львова розірвало і Дніпро.

Loading...