З 1 грудня в Україні зарплати і пенсії підвищаться на 10% – Гройсман

В Україні з 1 грудня поточного року, як і прописано в законі про державний бюджет на 2016 року, будуть на 10% підвищені соціальні стандарти – а саме, заробітні плати і пенсії. Про це в ході Години запитань до уряду у Верховній Раді повідомив прем`єр-міністр України Володимир Гройсман, передає УНІАН.

«З 1 грудня на 10% зросте пенсія та зарплата. Ми вважаємо, що цього недостатньо. Ми працюємо над тим, щоб кардинально збільшувати доходи українців, зокрема стимулюючи внутрішній попит», – зазначив Гройсман.

Раніше Гройсман заявляв, що Кабінет міністрів розробить непопулістський механізм підвищення заробітних плат і пенсій, який відповідає можливостям економіки.

За його словами, уряд має намір реформувати систему оплати праці таким чином, щоб кожен український громадянин отримував гідну заробітну плату. Також прем`єр заявляв, що уряд має намір забезпечити зростання пенсій. За словами Гройсмана, праця українців є недооціненою.

Мінімальна зарплата і прожитковий мінімум для працездатного населення в Україні з 1 травня збільшилися до 1 тис. 450 грн (з 1 378 тис. грн), мінімальна пенсія становила 1 тис. 130 грн., як було передбачено у законі про державний бюджет на 2016 рік. У цілому соціальні стандарти зросли на 6%.

 

Loading...