”Євробачення-2017” прийматиме Київ

Переможцем відбору міста-господаря пісенного конкурсу ”Євробачення-2017” став Київ.

Про це повідомив генеральний директор Національної телекомпанії України (НТКУ) Зураб Аласанія в ході брифінгу, передає УНІАН.

За його словами, Київ отримав 19 голосів членів оргкомітету, а Одеса – 2.

Конкурс відбудеться у столичному Міжнародному виставковому центрі.

Як повідомлялося, Україна отримала право приймати міжнародний пісенний конкурс ”Євробачення-2017” після того, як українська співачка Джамала перемогла на цьому конкурсі у 2016 році в Стокгольмі.

Вона виступила з піснею ”1944”, в якій розповідається про трагедію кримськотатарського народу.

Спочатку за право приймати конкурс боролися шість українських міст – Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків та Херсон. Після першого етапу відбору у фінал потрапили Дніпро, Одеса та Київ. Оголошення міста-господаря мало відбутися 27 липня, однак було перенесене на ”невизначений термін” через проблему з фінансуванням конкурсу. Водночас голова НТКУ пояснив, що вибір переможця було перенесено через недоліки претендентів.

8 серпня Кабмін виділив на проведення ”Євробачення” 450 млн грн.

Наступною датою оголошення міста-господаря ”Євробачення-2017” стало 25 серпня, однак буквально перед початком трансляції подію було перенесено без пояснення причин. Аласанія пізніше пояснив, що два із трьох міст мають значні переваги: Київ та Одеса. Однак у кожного з них все одно були серйозні недоліки, тому робоча група оргкомітету вирішила продовжити уточнення позицій.

Loading...