«Укртрансгаз» планує відремонтувати газопровід на Львівщині впродовж трьох діб

Держкомпанія «Укртрансгаз», оператор вітчизняної газотранспортної системи, планує відремонтувати розгерметизований газопровід у Львівській області впродовж трьох діб.
Про це в коментарі повідомив керівник прес-служби компанії Максим Білявський, передає УНІАН.

«На розв’язання цієї ситуації у нас є до трьох діб», – сказав Білявський, відзначивши, що транзит газу в Європу не порушувався.

За його словами, припинення імпорту газу з Польщі у зв`язку з розгерметизацією не впливає суттєво на постачання імпортного палива в Україну, оскільки можна змінити маршрут закупівель.
Білявський зазначив, що існуючі вільні потужності за словацьким та угорським коридорам становлять близько 20 млн кубометрів газу на добу, тоді як поставки з Польщі до аварії були на рівні 4 млн кубометрів.

Також в «Укртрансгазі» відзначили, що внаслідок розгерметизації магістрального газопроводу постраждалих і жертв немає.

«Над з`ясуванням причин розгерметизації працює спеціальна комісія», – сказав Білявський, уточнивши, що, найімовірніше, проблема виникла через технічний стан труби.

Як повідомлялося. сьогодні, 9 серпня, Україна призупинила імпорт газу з Польщі через розгерметизацію магістрального газопроводу у Львівській області.
7 вересня Україна імпортувала 45,4 млн кубометрів газу з Європи. На поставки з Польщі цього дня припадало 9,2% газу, з Угорщини – 5,7%, при цьому найбільші обсяги газу наша країна імпортувала зі Словаччини – 85%.

 

Loading...