Україна підписала угоду про безвізовий режим з островами Сент-Кіттс і Невіс

В рамках 71-ї сесії Генеральної асамблеї ООН 22 вересня міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з міністром закордонних справ Федерації Святого Крістофера (Сент-Кіттс і Невіс) Марком Брентлі, у ході якої було укладено угоду про взаємне скасування візових вимог, передає УНІАН.

Положеннями зазначеної угоди передбачається, що громадяни України та громадяни Федерації Святого Кристофера (Сент-Кіттс і Невіс), які користуються дійсними проїзними документами, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати строком до 90 днів без віз на територіях островів Сент-Кіттс і Невіс та України.

Очікується, що реалізація положень угоди сприятиме розвитку двосторонніх відносин між двома країнами, інтенсифікації контактів в соціально-економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах.

У ході зазначеної зустрічі сторони також обговорили широке коло питань двостороннього співробітництва і можливі шляхи посилення співпраці між Україною та Федерацією Святого Крістофера.

*** Сент-Кіттс і Невіс – федеративна держава з населенням близько 55 тисяч осіб, розташована на двох островах в східній частині Карибського моря.

Loading...