Україна на місяць зупинила видачу дозволів на вантажоперевезення з Туреччиною

Міністерство інфраструктури України до 30 вересня цього року тимчасово обмежить видачу “двосторонніх” дозволів Турецької Республіки українським вантажоперевізникам.

Згідно з повідомленням прес-служби міністерства, відповідне рішення було ухвалене 26 серпня Комісією з питань оформлення, видачі, обліку і аналізу ефективності використання дозволів на проїзд територіями іноземних держав і затверджене 31 серпня наказом міністра інфраструктури.

У міністерстві зазначили, що аналогічні обмеження будуть запроваджені з боку міністерства і до турецьких вантажоперевізників. Причини ухвалення цього рішення у міністерстві не уточнили. “Комісія ухвалила рішення про запровадження до 30 вересня 2016 додаткових обмежень тимчасового характеру на оформлення та видачу дозволів Турецької Республіки типу «двосторонні» українським перевізникам. Поряд з цим за рішенням комісії вжито відповідних заходів до турецьких перевізників”, – йдеться в повідомленні. При цьому у Мінінфраструктури додали, що на підставі рішення комісії видача дозволів Турецької Республіки типу «двосторонні» з номерами 548166 – 549815 здійснюватися “Укртрансбезпекою” після 30 вересня 2016 року.

“Мінінфраструктури звертається до автоперевізників з проханням взяти до відома зазначену інформацію і враховувати її при плануванні здійснення перевезень вантажів до Турецької Республіки”, – зазначили в міністерстві.

Як повідомлося, 17 грудня минулого року Міністерство інфраструктури затвердило розподіл серед українських перевізників дозволів ЄКМТ на здійснення міжнародних автомобільних вантажоперевезень на 2016 рік. На початку 2015 року Мінінфраструктури скасував резерв дозволів на вантажоперевезення і розмістило інформацію про залишки разових дозволів на міжнародні вантажні автоперевезення у відкритому доступі на сайті “Укртрансінспекція”.
 

Loading...