У Миколаєві ініціативна група місцевих депутатів блокує в`їзд сміттєвозів зі Львова на полігон ТПВ

У Миколаєві ініціативна група депутатів Миколаївської міської ради заблокувала в`їзд 4 сміттєвозів зі Львова на міський полігон твердих побутових відходів.

Про це повідомив депутат Олександр Омельчук (фракція «Опозиційного блоку») на своїй сторінці Facebook, опублікувавши відповідні фото і відеозапис.
«Сьогодні з 4.30 ранку чергуємо на в`їзді на Миколаївський полігон ТПВ. Використовуватимемо всі законні методи для запобігання розвантаженню машин зі львівським сміттям», – повідомив депутат.

Він також зазначив, що вантажівки, які здійснюють вивезення сміття з Миколаєва, безперешкодно проїжджають на полігон ТПВ для вивантаження.

«Вважаємо розпорядження мера про прийняття сміття зі Львова непродуманим, нелогічним, прийнятим з перевищенням посадових повноважень по суті. Переконаний, що такі питання повинні обговорюватися в форматі сесії міської ради», – зазначив Омельчук.

Як повідомлялося, вчора, 12 вересня, Миколаївський полігон ТПВ почав приймати сміття зі Львова для подальшого захоронення. Цього дня міський полігон прийняв 4 автомобілі (200 куб. м) з відходами зі Львова.

Мер міста Олександр Сенкевич 10 вересня підписав відповідне розпорядження. Мер Миколаєва назвав це тимчасовим заходом, наголосивши, що інші міста також повинні допомогти Львову з утилізацією відходів.

УНІАН

Loading...