У Львові судитимуть працівника поліції за крадіжку автомобіля

У Львові судитимуть працівника групи швидкого реагування відділу превентивної діяльності (відділ превентивної діяльності це колишній підрозділ ДАІ) за незаконне заволодіння  автомобілем.

Як повідомляється на офіційній сторінці у Facebook Управління внутрішньої безпеки у Львівській області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, у серпні 2016 року до поліції Львівської області надійшло повідомлення про виявлення припаркованого автомобіля марки BMW з побитими вікнами. За вказаною адресою було виявлено вказаний автомобіль з номерами іноземної реєстрації.  У розшуку іномарка не рахувалася. Встановити місце перебування власника автомобіля не виявилося можливим.

Як зазначається у повідомленні, привласнити чуже майно вирішив 28-річний співробітник групи швидкого реагування відділу превентивної діяльності поліції. Як встановлено в ході розслідування, старший сержант поліції, який вісім років несе службу в правоохоронних органах, попросив свого знайомого за допомогою вантажного маніпулятора перевезти і сховати в іншому місці «нічийну» іномарку.

«Через місяць до поліції надійшла заява про незаконне заволодіння автомобілем від справжнього власника BMW. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження в ході якого було встановлено, що до крадіжки іномарки причетний працівник групи швидкого реагування відділу превентивної діяльності. Прокуратура області завершила розслідування та скерувала справу до суду», – зазначається у повідомленні.

Поліцейському повідомлено про підозру та обрано міру запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання.

 

Loading...