У Львові стартує обов’язкова реєстрація домашніх тварин

З 1 вересня у Львові на базі комунального підприємства «Лев» розпочинається обов’язкова реєстрація домашніх собак, а також котів – за бажанням власників, згідно з Правилами утримання і поводження з тваринами у місті  Львові, затвердженими на сесії Львівської міської ради 17 березня 2016 року.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Відтепер обов’язковій реєстрації у Львові підлягають собаки, яких утримують фізичні та юридичні особи, а також коти – за бажанням господарів. Процедура реєстрації передбачає внесення інформації про собаку в єдину реєстраційну базу господарських тварин міста Львова тз видачею жетону з індивідуальним номером. Тобто тварин можна буде швидко знайти у цій базі, і загублена тварина зможе швидко повернутися до господаря, натомість власники вчитимуться відовідальніше ставитися до утримання своїх чотирилапих друзів.

На зареєстрованій тварині має бути одягнутий жетон, отриманий при реєстрації. Перевірити, чи зареєстрована тварина, можуть представники поліції або муніципальної дружини міста.

«Власники собак мають 4 місяці, аби звернутися до ЛКП «Лев» – приїхати безпосередньо до нас чи зареєструвати тварину онлайн і отримати реєстраційну картку та жетон. У разі, якщо собака загубиться, ми зможемо просканувати QR-код і швидко віднайти власника тварини. З початку 2017 року правоохоронні органи почнуть контролювати виконання ухвали про реєстрацію», – розповідає директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

 

Loading...