У Львові пройде фестиваль акустичної музики

Фестиваль Lviv Acoustic Fest пройде у Львові 8-9 жовтня у новому місці – на території кінотеатру «Львів» у Стрийському парку.

Як повідомляє Zaxid.net, організатори фестивалю “свідомо вирішили ризикнути, щоб позначити територію кінотеатру як місце культурних подій”. У суботу, 8 жовтня, на головній сцені в кінотеатрі «Львів» виступатимуть Adam, інді-фолк дует The Elephants, гурт зі Львова «Плесо», група Latexfauna, а також хедлайнери першого дня – київське тріо Panivalkova.

А в неділю, 9 жовтня, львів’яни і гості міста будуть слухати тріп-хоп від Mari Cheba, піано-рок дует Myopia, українську етніку у поєднанні з американським блюграсом у виконанні Lemko Bluegrass Band та Blooms Corda. Яскравим завершенням другого дня та фестивалю стане виступ «Один в Каное». Незабаром організатори оголосять гурти, які гратимуть протягом двох днів на денній сцені Lviv Acoustic Fest. Lviv Acoustic Fest – фестиваль, який проводиться у Львові з 2013 року. За три роки існування у його рамках свої акустичні програми представили гурти з усієї України: O.Torvald, Vivienne Mort, Pianoбой, «Гапочка», «Бахрома», «ПНД», Zapaska, Sinoptik, Sasha Boole та багато інших.

Loading...