У Львові перебуватиме чудотворна ікона

 У Львові віряни з 29 вересня до 6 жовтня матимуть змогу помолитися біля унікальної чудотворної ікони Божої Матері Зарваницької.

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, сьогодні ікона Божої Матері Зарваницької з 18.00 буде виставлена для почитання у храмі Свв. мчч. Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, який знаходиться на вулиці Пилипа Орлика, 5 у Львові.

Довідка. Ікона Божої Матері Зарваницької – святиня Зарваниці, датується серединою XVII ст. За переказами, після спус­тошення татарськими ордами Києва один монах, рятую­чись втечею від нападників, потрапив у незнані місця над річкою Стрипа. Знеможений до краю, у молитві просив Богороди­цю, щоб взяла його під свою опіку. Умиротворений мо­литвою, заснув. У сні йому з’явилися Пречиста Діва Ма­рія і два янголи з білими ліліями в руках. Чернець упав перед Богоро­дицею на коліна, а вона, посміхнув­шись, доторкнулася до нього омофором. Монах проки­нувся у чарівній долині, оповитій густим лісом. Вражений красою місцевості, побачив над дже­релом ікону Пресвятої Богородиці з Ісусом на руках, котра світилася. Чернець залишився там. Згодом збудував капличку, куди помістив ікону, опісля тут звели церкву з монастирем. Село, що виникло біля цього святого місця, назвали Зарваницею. За переказами, ікона не раз зупиняла ворожі напади, а вода з джерела зцілювала калік і хворих.

 

Loading...