У Львові невідомі спалили автомобіль екс-міліціонера

У ніч на 11 вересня у Львові на вул. Джорджа Вашингтона,4а згорів автомобіль, який належить адвокату та колишньому співробітнику правоохоронних органів. Сам власник Subaru переконаний, що причиною пожежі став умисний підпал.

За інформацією інтернет-видання «Погляд», автомобіль належав львівському адвокату Олексію Торопчину, який раніше працював у правоохоронних органах, зокрема в розшуку, УБОЗі, відділі по боротьбі з обігом наркотиків.

Сам потерпілий вважає пожежу підпалом і пов’язує її зі своєю адвокатською діяльністю.

«Я вже рік не працюю в правоохоронних органах. Прослуживши там 20 років і вийшовши на пенсію за вислугою років, я зайнявся адвокатською діяльністю. Тому підпал автомобіля не вважаю помстою за попередню роботу. І взагалі мушу сказати, що за час служби в правоохоронних органах жодних серйозних погроз не отримував», – розповів «Погляду» Торопчин.

Адвокат додав, що підпаленому автомобілю було вісім років і він належав його дружині.

Додамо, що у травні 2013 року Торопчина звільнили з посади за керування автомобілем напідпитку. Проте у листопаді того ж року суд визнав звільнення неправомірним і поновив його на посаді. У 2014 році Торопчин подавав свою кандидатуру на посаду начальника тодішнього ГУ МВС Львівщини, проте не пройшов конкурсний відбір.

Zaxid.net

 

Loading...