У Львові іноземна громадянка влаштувала дебош в установі після відмови у видачі документів

До Личаківського відділу поліції 1 вересня о 09.20 надійшло повідомлення про те, що у приміщенні однієї з державних установ громадянка однієї з іноземних держав вчиняє хуліганські, побила вікна, комп’ютерну та оргтехніку, зірвала роботу закладу і ображала працівників установи.

Як повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції у Львівській області, правоохоронці, які прибули на місце події, затримали і доставили у відділ поліції громадянку, яка грубо порушувала громадський порядок. Встановлено, що 30-річна громадянка однієї із іноземних держав, звернулася до установи, щоб одержати документи які стосувалися її родини. Працівники установи відмовили їй у видачі довідки, оскільки жінка не мала на це законних підстав. Отримавши відмову, іноземка почала поводитися агресивно і трощити техніку. Сума збитків встановлюється.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 КК України (Хуліганство, – карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років).

Loading...