У Києві після проходження атестації помер працівник поліції Львівщини

У Києві після проходження атестації помер 35-річний працівник поліції Львівщини.

Як повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області, 8 вересня начальник сектору Мостиського відділення поліції, 35-річний капітан поліції перебував у відрядженні в Києві для проходження атестування.

Після завершення тестування він разом із співробітниками, з якими проходив атестацію, на залізничному вокзалі Києва сів у потяг до Львова, де раптово втратив свідомість і, близько 21:00, помер до прибуття медиків.

Встановлюється причина смерті правоохоронця.

На офіційному сайті ГУ Нацполіції у Львівській області розміщено співчуття родині з приводу смерті працівника поліції: «Керівництво та особовий склад Головного управління Національної поліції у Львівській області висловлюють глибокі співчуття сім’ї та рідним капітана поліції Ігора Котиляка, котрий вчора, 8 вересня, раптово помер, повертаючись додому із службового відрядження.

Капітан поліції Котиляк Ігор Володимирович перебував на посаді начальника сектору реагування патрульної поліції №1 патрульної поліції Мостиського відділення поліції Яворівського відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області.

Смерть настала, коли правоохоронець повертався додому зі службового відрядження у Києві».

Як повідомив на сторінці у Фейсбук громадської організації «Варта 1», голова виконкому ГО «Варта 1», депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич, 8 вересня, близько 21:30, в поїзді, по дорозі додому після проходження атестації в Києві, помер начальник сектору Мостиського відділення поліції. За словами співробітників, цілий день під час проходження атестації він скаржився, що йому погано і вже після проходження, коли сів в поїзд для повернення до дому, помер у вагоні поїзда.

 

 

Loading...