У Червонограді батько і син загинули внаслідок падіння з балкону

У Червонограді з інтервалом у місяць,  внаслідок падіння з балкону власної квартири загинули 46-річний чоловік та його 4-річний син.

Як повідомили у прес-службі головного управління Національної поліції у Львівській області, 3 серпня 4-річний хлопчик, якого батьки залишили вдома без нагляду, вийшов на балкон  і випав з 8 поверху житлового будинку на вулиці Мазепи у місті Червоноград. Дитина від отриманих травм померла під час надання медичної допомоги.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ст.166 КК України (Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування).

10 вересня, з балкону цієї ж квартири зірвався і загинув його 46-річний батько.

Правоохоронці встановили, що загиблий гостював у приятеля в квартирі на 9-му поверсі будинку. До власної домівки, квартири поверхом нижче на 8-му поверсі цього ж будинку, 46-річний  чоловік, який перебував у стані алкогольного сп’яніння,  вирішив дістатися вельми небезпечних способом: перелізти з балкона 9-го поверху на балкон свого помешкання на 8-му поверсі. Під час цієї небезпечної витівки чоловік не втримався і впав отримавши смертельні ушкодження.

Loading...