Мер Миколаєва заявляє про припинення прийому сміття зі Львова

Мер Миколаєва Олександр Сенкевич заявив, що міський полігон твердих побутових відходів тимчасово припинив прийом сміття зі Львова для подальшого захоронення.

Про це  повідомили в прес-службі мерії з посиланням на Сенкевича.

«Популістські заяви деяких політичних діячів перетворили цю ситуацію на фарс. Сьогодні не тільки в Миколаєві, а й в країні стало брендом політичне ханжество. Ми заявляємо, що Україна – єдина, неподільна країна, звучать гучні гасла «всі за одного». Але коли в одному з регіонів країни виникає екологічна катастрофа, всі відмовляються від допомоги. Хочу нагадати жителям міста, що саме на львівському підприємстві утилізуються використані токсичні батарейки, які збирають в Миколаєві», – цитує прес-службі мерії слова міського голови.

Під час позачергової сесії міської ради, присвяченої питанню прийому львівського сміття, міський голова Сенкевич планує звернутися до депутатів і нагадати їм, наскільки важливо для регіонів України надавати допомогу один одному.

Нагадаємо, 10 вересня Сенкевич домовився з міською владою Львова приймати сміття до 30 вересня.

«Було укладено офіційний договір між КП «Миколаївкомунтранс» та представниками Львова, згідно з яким до 30 вересня наш полігон повинен приймати сміття зі Львова. В середньому повинно було прибути до 4 тис. куб. метрів ТПВ (Миколаїв щодня відправляє на смітник близько 2,5 тис. куб. м ТПВ)», – повідомили в міськраді.

За рік з Миколаєва на полігон ТПВ вивозиться близько 900 тис. куб. м сміття.

«Міський голова додав, що депутати багатьох скликань, які сьогодні демонструють своє обурення, за весь час попередніх каденцій не порушували питання про будівництво сміттєпереробного заводу в Миколаєві», – заявили в мерії.

Як повідомлялося, сьогодні ініціативна група депутатів Миколаївської міської ради заблокувала в`їзд 4 сміттєвозів зі Львова на міський полігон твердих побутових відходів.

Вчора, 12 вересня, Миколаївський полігон ТПВ почав приймати сміття зі Львова для подальшого захоронення. Цього дня міський полігон прийняв 4 автомобілы (200 куб. м) з відходами зі Львова.

Мер Миколаєва Сенкевич назвав це тимчасовим заходом, наголосивши, що інші міста також повинні допомогти Львову з утилізацією відходів.

УНІАН

 

Loading...