Мер Львова знайшов, куди вивозити сміття з міста

15 вересня Львівська міська рада затвердила проект договору між містом Львовом та Малехівською сільською радою про закриття полігону твердих побутових відходів.

Реалізуватиметься це шляхом проведення повної рекультивації і відведення інфільтратів, повідомляє сайт Львівської міськради.

“Малехів відкриє доступ до частини полігону, яка знаходиться на його території. Для реалізації проекту рекультивації Львів протягом чотирьох років інвестуватиме сюди значні кошти. Після підписання угоди з Європейським інвестиційним банком – європейські гроші”, – йдеться в повідомленні.

Малехів, в свою чергу, отримає кошти для будівництва місцевої школи, амбулаторії, дитячого садочка, ремонту доріг, прокладання водогону та безкоштовне водопостачання.

Мер Львова Андрій Садовий повідомив, що на ці цілі цього та наступного року виділять понад 60 мільйонів гривень.

“Я хочу особливо підкреслити той факт, що подальше блокування полігону матиме негативні наслідки для всіх. Для Львова вони очевидні, адже нам далі доведеться шукати альтернативні місця для вивезення. Але не менш складними вони будуть і для громади Малехова. Адже екологічна ситуація за умови блокування рекультивації, лише погіршуватиметься. А кошти, які ми готові інвестувати в інфраструктуру села, змушені будемо далі скеровувати на транспортування сміття на віддалені полігони”, – зазначив Садовий.

Loading...