Делегація ООН побувала в слідчому відділі СБУ у Львові – СІЗО не виявила

Делегація Підкомітету Організації Об’єднаних Націй з недопущення катувань оглянула у Львові корпус слідчого відділу СБУ.

 Про це повідомили у прес-службі СБУ у Львівській області.

“До відома членів делегації довели інформацію про відсутність слідчого ізолятора при обласному управлінні СБУ”, – йдеться у повідомленні. Також члени делегації ознайомилися із порядком проведення процесуальних дій із затримання осіб, слідчих дій у межах приміщень слідчого відділу із затриманими та особами, що тримаються під вартою.

Так, представники ООН ознайомилися із журналами обліку відвідувачів корпусу слідчого відділу, реєстрації прибуття і вибуття, взятих під варту (або затриманих). Крім того, членам делегації роз’яснено порядок, терміни проведення процесуальних та слідчих дій у приміщеннях відділу із затриманими та особами, що тримаються під вартою.

“Після цього представники ООН отримали доступ до тих приміщень слідчого відділу, котрі вони забажали відвідати, і подивилися, де провадяться процесуальні та слідчі дії. Також члени делегації відвідали внутрішнє подвір’я корпусу слідчого відділу для з’ясування маршруту конвоювання затриманих”, – йдеться у повідомленні СБУ.

Loading...