BlaBlaCar введе комісію за користування сервісом в Україні

Компанія BlaBlaCar планує монетизувати свій бізнес в Україні і стягувати до 20% від вартості поїздки з пасажира.

Про це NV.ua з посиланням на менеджера з комунікацій та PR BlaBlaCar в Україні Юлію Крупенко.

Як повідомляється, BlaBlaCar планує впровадити систему оплати послуг сервісу в Україні через кілька місяців. Це, в свою чергу, передбачає ідентифікацію користувача через платіжні інструменти.

«Розмір комісії буде залежати від визначеного маршруту і складатиме до 20%, а загальна середня вартість поїздки для пасажира залишиться нижчою, ніж ціна квитка на автобус чи потяг. Для автовласників сервіс залишається безкоштовним», – повідомила Крупенко.

Представник BlaBlaCar зазначила, що такий принцип вже працює практично у всіх західноєвропейських країнах, а також запрацював у Польщі та Росії. Монетизація BlaBlaCar в Україні дозволить активніше впроваджувати інновації, в першу чергу пов’язані з безпекою і ефективністю сервісу.

«У деяких країнах ми впроваджуємо додаткові механізми онлайн-перевірки користувачів через документи, що засвідчують особу, що робить безпеку ключовою характеристикою райдшеринга», – зазначила Крупенко.

Вона також розповіла, що нещодавно система ідентифікації користувачів через урядову API розпочала свою роботу у Туреччині.

Нагадаємо, що в червні BlaBlaCar ввів систему онлайн-бронювання місць в автомобілі для жителів більшої частини України.

Zaxid.net

 

Loading...