1 вересня відзначається День знань

Хоча офіційно День знань був затверджений ще в 1984 році, але вже багато десятиліть поспіль 1 вересня можна сміливо назвати одним із головних свят року – урочисте, хвилююче і відповідальне водночас, воно об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше піде до школи, стане першокласником, до серйозних старшокурсників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя.

Крім того, це свято всіх учителів, викладачів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи. Ба навіть ті, хто здавалося б не має жодного стосунку до шкіл, навчального процесу та реформи освітньої галузі, навіть вони в цей день відчувають дух цього свята.

За статистикою, за два останніх роки кількість першокласників в Україні збільшилася на 22 882 учні. Найбільший приріст учнів 1-х класів у міських денних ЗНЗ спостерігається в Києві, Дніпропетровській і Львівській областях. Натомість зменшення набору учнів у 1-і класи спостерігається в Луганській, Донецькій, Херсонській і Запорізькій областях. У Києві в цьому році першокласниками стануть майже 35 тисяч дітей.

Укрінформ

Loading...